ru en de fr pt es it zh ar nl sv ru
Название сервера Карта Онлайн IP-адрес Действия
Информация

Ник: Riki_Master_Min^eta

Причина: Оскорбление Администрации

Статус: Разбанен

Сервер: РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ 18+ [STEAM BONUS]

Игрок: riki

Дата создания: 5 сентября 2023 г, 18:55

Рассмотрел: Wizard

Операции
Материал

Комментарий игрока

Добрий вечір. Грав я на карта де_нюке за ТТ, нікого не трогав, вів себе чемно. І я застряг випадково в себе на респі між зеленою машиною та колоною (так іноді виходить) і сидів чекав противника, щоб його замочити як положено. А тут нарісувався цей боженько адмін X!dex і взяв мене кікнув. Я перезайшов, і питаю чого він мене кікнув. А він каже що я стояв афк. Я кажу йому що я застряг, а він каже що йому похуй. Я сказав що він адмін боженька і щоб читав правила, і ще сказав, що вінзловживає своїми правами як ідміна. Він взяв мене і забанив, що я його образив. Це нормально??? що це за адміни такі, беруть і банять не за шо. Краще би допомагали серверу устраняти баги на карті а не заніматься хуйньою. За те що стоїш афк, сервер автоматично дає попередження 3 рази, а потім переносить тебе в наглядачі. А цей боженька адмін X!dex взагалі берега попутав, купив адмінку за нечесно зароблені гроші, скоріш всього за попрошайнічество і командує тут. Розберіться з цим адміном, бо він стане не X!dex, а Videx (є такі розетки та вимикачі), то я йому вилку в розетку бистренько організую та привяжіть цього бичечка, ато відвязався і берега попутав.

Скриншоты

Пользователь не прикрепил скриншотов

Демо

Пользователь не указал ссылку на демо
Комментарии